"Stor Perdelerinizdeki Mis Temizlik ve Işıltıyı Keşfedin!"

Malatya Mis Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama hizmeti ile Malatya ve çevresindeki tüm semtlerde uzman ekibimizle profesyonel stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Her çeşit stor perdenizi adresinizden ücretsiz servisimiz ile alarak yıkama fabrikamızda temizlendikten sonra adresinize teslim ediyoruz. Yıkama fabrikamızda profesyonel stor perde yıkama için gerekli olan tüm makine ve ekipmanlarımız mevcuttur:

Malatya’nın En Modern Stor Perde Yıkama Fabrikası

Fabrikamız, Malatya'nın en modern ve donanımlı stor perde yıkama tesislerinden biridir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile stor perdelerinizin derinlemesine temizliği için ideal çözümler sunuyoruz. Aşağıda belirtilen makineler ve sistemler, temizlik işlemlerinde ne kadar titiz ve profesyonel olduğumuzu göstermektedir:

Fabrikamızda Stor Perde Yıkama Aşamaları:

  1. Toz Alma Aşaması: Yıkama öncesi stor perdenizin üzerindeki tozları ve tüyleri makine yardımı ile alınır. Stor perde yıkanmadan önce bu makinede özel fırçalarla temizlenerek yabancı maddeler açığa çıkarılır. Böylece yıkama esnasında büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

  2. Tam Otomatik Makinede Yıkama İşlemi: Stor perdelerinizi hiçbir zarar vermeden profesyonelce yıkayan tam otomatik yıkama makinemiz ile perdeler derinlemesine yıkanır.

  3. Yıkama Sonrası Sıkma İşlemi: Yıkama sonrası stor perdelerin sıkılması, kuruma sürecini hızlandırmaktadır. Fabrikamızda mevcut sıkma makineleri ile gelen talepleri rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

  4. Kapalı Odada Kurutma Aşaması: Birçok firma stor perdeleri açık havada kurutmaktadır. Biz buna karşıyız. Çünkü tertemiz yıkanmış stor perdelerin açık havada tekrar tozlanmasını istemeyiz. Ayrıca güneşten dolayı renklerin solma durumu var ki bu da perdelere en büyük zararı vermektedir.

  5. Kalite Kontrol ve Paketleme: Stor perdeler yıkandı ve kurutuldu, artık paketleme işlemine geçilebilir. Paketleme öncesi kontrol edilerek stor perdelerinizin kusursuz olduğundan emin olunur. Daha sonra paketlenerek servise hazır halde depoya konulur.